תכשיט מתנה לגבר

איך לקנות מתנה מקוריות לגבר שלך

מכיוון שגברים הם מכוכב נגה ונשים ממאדים, נדרשת עזרה כדי להקל עליכן בקניית מתנה לגברים.

ב JOULOU  החלטנו לעזור, ולתת רשימה מקיפה ומסודרת של הפריטים שכל גבר רוצה וצריך. צמידים, טבעות, ושרשראות, ועוד הרבה דברים טובים שמחכים לכם ב JOULOU כדי להעניק לגבר שלך מתנה מיוחדת ורגשית בהתאמה אישית.

אז בואי ונתחיל את רשימת הרעיונות לתכשיטים הטובים ביותר עבור גברים שהם הלהיט החם ביותר בימינו.

בחירת תכשיט לגבר יכולה להיות מסובכת מאוד, אבל אם תבחרי את הפריט הנכון תוכלי להשתמש בו כדי להגביר את הסגנון של הגבר שלך.

הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לבחור בחירת פריט מינימלי ומודרני שיורידו ממנו את ההתנגדות הראשונית, ויאפשרו להדגיש את הסגנון שלו בצורה פשוטה, מתכשיטים זולים לרכישה נטולת אשמה, אל מתכות באיכות גבוהה כדי לתת את למראה היומיומי שלו חספוס גדול.

  1. צמיד מכסף בסגנון גורמט: צמיד מכסף לגבר בעל נוכחות ומשקל. הצמיד הוא פריט דומיננטי שיתאים לכל גבר וישדרג את המראה שלו בצורה מושלמת, או לבחור בפריט עדין יותר באותו הסגנון שמגיע בתוספת של לוחית לחריטה אישית. הצמידים מיוצרים מכסף 925 למראה המחוספס או בציפוי זהב 14K (אדום או צהוב) לעידון החספוס.
  2. שרשרת בר חריטה תלת מימדית עם שרשרת מכסף, למראה גברי חזק, או למראה מחוספס יותר עם שרשת מעור.
  3. טבעת חותם ב JOULOU  מגוון רחב של טבעות חותם. על טבעות החותם הייחודיות של JOULOU ניתן להטביע סימן מזל, איקון או לחרוט חריטה אישית וריגשית. טבעת חותם MAKE ME CREATIVE  תתאים לכל סגנון לבוש. ניתן לשנות את צבע משטח החריטה ולבחור אות כדי לייצר תחושה אישית. הטבעת יכולה לבוא בכסף 925, בכסף מצופה זהב או בזהב 14 K כבחירה למשקיעניות שבכן

 

מתי לקנות מתנות לגברים? במהלך השנה מתקיימים מספר מועדים שנותנים את התירוץ המושלם להביא מתנה לגבר: טו"באב וולנטיין כדי לחגוג את האהבה, יום הולדת, יום השנה לחברות או נישואין, וכמובן חגי ישראל שנותנים סיבה בכל עונות השנה.

הטרנדים החמים ביותר ביותר לתכשיטי גברים נכון לקיץ 2019 הם:

תכשיטי חריטה לגברים שמאפשרים חריטה אישית ומרגשת

צמידי כסף לגברים

הלהיט החם ביותר הוא צמידים מעור בתוספת אלמנט מתכתי שעליו אפשר לחרוט משהו אישי

תליוני חריטה אישית עם שרשרת מעור

ועוד מגוון של אפשריות בקולקציית הגברים של JOULOU

ט"ו באב שמח מ  JOULOU

תפריט GIFT CARD 0 סל הקניות לחיוג