תכשיט מתנה לבת מצווה

למצוא מתנה לבת מצווה יכולה להיות משימה קשה.

 

עבור הנערה הצעירה בת מצווה הוא אירוע של פעם בחיים. תוסיפו לזה, גיל בו האינטרסים והטעמים שלה משתנים חדשות לבקרים, ובנוסף כל דבר שאדם מבוגר אומר או עושה, בוחר או נותן יכול להיראות לגמרי לא במקום.

זו הסיבה שאנחנו כאן כדי לעזור לך למצוא משהו שתרגיש טוב לתת והנערה תאהב באמת.

והכי חשוב – את כל הפריטים ברשימה ניתן להזמין באופן מקוון ב JOULOU, אז המשיכו לקרוא - או, אם אתם מעדיפים, לחצו ישירות על הקישור כדי לדלג על הפטפטת ולהגיע ישר לרעיונות המתנה!.

מתנות לפי קטגוריה:

 

אתם יכולים לשקול גם כרטיס מתנה של Joulou

שרשרת שם

שרשרת שם היא אופציה קלאסית למתנת בת מצווה, והיא זמינה בכסף (בסביבות 149 ₪ ), כסף מצופה זהב (169-209 ₪) ובזהב – מתנה על זמנית לכל החיים (609-799 ₪ ).

הבחירה נעשית על פי רמת הקירבה לכלת השמחה.

 

תכשיטי אינפיניטי

בשנים האחרונות סמל נוסף הפך פופולרי יותר ויותר בישראל ובעולם. צורת הסיפרה 8 שוכבת, שהיא סימן מוסכם ל"אינסוף" מתמטי, הפכה עם השנים גם לביטוי מקובל לאהבה אין סופית, קולקציית האינפיניטי כוללת מגוון שרשראות, צמידי רגל ויד עם אפשרות לחריטת שמות, או ראשי תיבות וכמובן הטבעת סמלים וסימנים.

 

צמידים עם חריטה בהתאמה אישית

ב   JOULOU מגוון רחב של צמידים, החל מצמידי שרשרת עדינים, צמידים פתוחים עם נוכחות וצמידי חישוק מקסימים. הצמידים מאפשרים חריטה של סמלים, סימנים ומשפטים ארוכים שיהפכו כל מתנה לאישית ייחודית וריגשית שיילוו את הנערה כל חייה.

 

טבעות חריטה

טבעת עדינה עם חריטה אישית וריגשית יכולה להתאים בדיוק לטעמה של בת העשרה הצעירה. הטבעות של JOULOU  עדינות בעלות קווים נקיים ומגיעות במגוון מתכות – כסף, כסף מצופה בזהב (צהוב או אדום) או בזהב 14 קראט בצבעים לבן, צהוב קלאסי או אדום מיוחד)

טבעות שם

מתנה קלאסית ומיוחדת , היא טבעת שם, חריטת השם בצורת חישוק, באנגלית.

באתר יש אפליקציה למדידת גודל הטבעת, המידה הקלאסית לטבעת עבור נערות היא 6.

את מגוון הטבעות ניתן להזמין בכסף או בזהב וכמובן בציפוי זהב איכותי מבית JOULOU

תפריט GIFT CARD 0 סל הקניות לחיוג