תכשיטים מצופים זהב

תכשיטים מצופים בזהב 14K

האם לבחור תכשיט מזהב או מצופה בזהב?

רוב אוהבי תכשיטי הזהב יקנו לפחות תכשיט  אחד מצופה זהב,

תכשיט מצופה זהב טומן בחובו את רוב היתרונות של "הדבר האמיתי", בעיקר בשל הנראות הזהה, ובכל זאת תג המחיר שלו יהיה שפוי בהרבה ממחיר הגבוה של זהב מוצק.

תכשיטים מצופים זהב הם בחירה מצוינת עבור פריט אופנתי, שייתכן ולא יהיה אופנתי יותר בעונה הבאה. הם גם בחירה מצוינת עבור פריטים אותם הקונה עתיד לענוד מדי פעם ולא באופן קבוע.

קונה שאוהב לגוון בתכשיטים אותם הוא עונד ואוהב לשנות לעיתים תכופות יוכל להנות ממבחר פריטים מבלי לשבור תוכנית חסכון.

בעיקר כאשר קונים מתנה לילדה, שרשרת שם מצופה זהב זו המתנה המושלמת עבורה

 

אלה הדברים החשובים ביותר שאתה צריך לחפש בעת רכישת תכשיטי מצופה זהב:

  • טוהר שכבת הזהב.
  • עובי הזהב.
  • המתכת הבסיסית שעליה היה מצופה הזהב.

לתכשיטים בציפוי זהב יש שכבה דקה מאוד של זהב על גבי מתכת אחרת.

חברות רבות נוטות לחסוך בעובי הזהב אותו הם מצפות את התכשיט על מנת להוזיל עלויות. ב JOULOU מצפים את התכשיט בשכבת זהב של K14 – שהוא סוג הזהב הנפוץ ביותר בישראל.

כמה עבה שכבת הזהב? נתון זה נמדד במיקרון (מיקרו מילימטר) חברות רבות יצפו את התכשיטים שלהם עם שכבה בין 0.1 ו 0.5 מיקרון, שהוא דק מאוד, והם עושים זאת כי זהב יקר ובכך יצמצמו את עלות ייצור התכשיטים. תמיד לחפש מוצרים מצופים לפחות ציפוי זהב של  1 מיקרון או יותר, ואם עובי לא מוזכר בכלל בתיאור - להתרחק תכשיטים אלה!

ב JOULOU  מצפים את התכשיטים בעובי של 1-2 מיקרון (מעל הסטנדרט הנהוג בשוק) תלוי בסוג התכשיט ואופי הבלאי הצפוי לאותו פריט.

מהו חומר הבסיס? חברות רבות נוטות  להשתמש בנחושת או פליז כמתכת בסיס, אבל רוב חברות תכשיטים שלוקחות את הלקוחות שלהם ברצינות מעדיפות ללכת עם כסף סטרלינג (925). כסף מצופה זהב יהיה בעלות גבוהה מעט יותר מאשר נחושת או פליז מצופה זהב, אבל זה שווה את זה כי תכשיטי כסף מצופה זהב לא יכילו את החומר ניקל בה שעלול להיות רעיל ומסוכן.

ב JOULOU  אנו משתמשים בכסף סטרלינג בלבד למוצרים המצופים בזהב. הכסף הוא מתכת אצילה אשר שימשה כחומר תכשיטים במשך 5000 שנים.

עבור אוהבי תכשיטי זהב: מצאנו את הדרך החלופית הטובה ביותר להציע ללקוחות את המראה והתחושה של זהב ללא המחיר היקר של זהב מוצק. הפתרון שלנו הוא באיכות גבוהה ציפוי זהב מיקרוני, הכולל 1-2  מיקרון של זהב 14 על גבי כסף סטרלינג.

כל קולקציית התכשיטים של JOULOU מאפשרת בחירה של סוג המתכת - כסף, כסף מצופה בזהב (אדום או צהוב), וכמובן זהב 14K (לבן אדום וצהוב)

לנוחיותכם אתם מוזמנים להציץ בקטגוריות השונות ולהחליף את סוג המתכת בממשק ידידותי ונוח

שרשרות

טבעות

צמידים

עגילים

תפריט GIFT CARD 0 סל הקניות לחיוג