קניה בטוחה

קנייה בטוחה:

התשלום באתר מתבצע באמצעות סליקה של כרטיס אשראי ו/או באמצעות PayPal ו/או באמצעות ביצוע תשלום בטלפון על ידי נציגתנו שתשמח לעמוד לשירותכם.

מערכת התשלום שלנו מחוברת בחיבור 128 סיביות מוצפן וכן באמצעות שרתים מאובטחים. אנו מכבדים את מרבית כרטיסי האשראי.

המידע מכרטיס האשראי שלך איננו מאוחסן בשרתים שלנו ואנו מתחייבים שלא להעבירו לצד שלישי ללא קבלת אישור כדין.  אנו  מייחסים חשיבות עליונה לאבטחת המידע של לקוחותינו ומיישמים מערכות ונהלים מתקדמים ביותר לאבטחת המידע של הלקוחות לרבות שימוש בחיבור 128 סיביות להצפנת המידע וכן חיבור לשרתים מאובטחים המבטיחים כי הקנייה תבוצע בצורה בטוחה. 

בנוסף, חברתנו  נוקטת בכל אמצעי הזהירות המקובלים על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע של לקוחותינו ובכל הפרטים האישים של המשתמש. הפרטים יישמרו על פי בקשת המשתמש באתר לטובת דיוור ישיר. להסרה יש לפנות בכתב לשירות הלקוחות של JOULOU בכתובת: INFO@JOULOU.CO.IL . ביצוע ההסרה עתיד להימשך כ-14 ימי עבודה, מיום קבלת הפנייה.

כחברה אנו מייחסים חשיבות עליונה לאבטחת המידע של לקוחותינו. כל מידע המתקבל באתר, בין אם נמסר על-ידי הלקוח ובין אם נאסף על-ידי cookie בעת שימוש באתר, הוא לשימוש בלעדי של אתר De-Novo LTD לצורך תיעוד רכישות הלקוח וכן לטובת מבצעים עתידיים. אנו לא מוכרים ו/או מעבירים ו/או משכירים ו/או סוחרים במידע שנצבר במערכת עם אנשי צד ג'.

תפריט GIFT CARD 0 סל הקניות לחיוג