חריטה על תכשיטים במיוחד ליום האם

חריטה על תכשיטים במיוחד ליום האם

חריטה על תכשיטים במיוחד ליום האם - טבעות חריטה על תכשיטים במיוחד ליום האם חריטה על תכשיטים במיוחד ליום האם - תליונים

מתנה שמגיעה מהלב היא מתנה בה ניכרת המחשבה וההשקעה בבחירה אישית מיוחדת במינה. שרשרת חריטה אישית היא הדרך לומר לה שאתה אוהב אותה והדרך להעניק לאמא מתנה שתרגש אותה עד דמעות. תכשיטים מסמלים את הרגעים המשמעותיים בחיים (הטבעת בחופה, השרשרת הראשונה שהוא נתן לך, תכשיט שעובר בירושה ועוד), האפשרות לשלב חריטה אישית על התכשיט הופכת אותו לפריט בעל משמעות סנטימנטלית רבה. תכשיטים עם חריטה הם מתנה שמעניקים רק למי שאוהבים.

מה כדאי לחרוט על השרשרת?

על גבי שרשראות ניתן לחרוט את השם הפרטי, שם הילדים, שם בן הזוג, מילות העצמה ועוד. אתם בוחרים את המילים שתרצו להקדיש ולחרוט על השרשרת. חשוב לציין כי שטח החריטה מוגבל וברוב השרשראות ניתן יהיה לחרוט מספר תווים מוגדר מראש. החריטה מתבצעת תוך שימוש בציוד חריטה חדיש ועדין המבטיח עמידות לעשרות שנים.

שרשראות חריטה אישית לאימא

חריטת שמות הילדים על גבי שרשרת או צמיד עם סמל האינסוף מסמלת את הקשר החזק בין אימא לבין ילדיה. אם אתם מחפשים מתנת לידה מרגשת, מתנה ליום האם או מתנת הוקרה ללא כל סיבה מיוחדת, שרשרת עם חריטה של שמות הילדים תרגש כל אימא.

איזו שרשרת כדאי לבחור?

בבואנו לבחור תכשיט מתנה כדאי תמיד לבחור בדגמים קלאסיים בעיצוב עדין. הדגמים הקלאסיים הם הדגמים הפופולריים ביותר אותם אנו נהנים לענוד באופן יומיומי. הבחירה בשרשרת בעיצוב יוקרתי פשוט מבטיחה התאמה לכל סגנונות הלבוש. שרשרת חריטה אישית קלאסית במראה יוקרתי תהיה מתנה שימושית ומרגשת שתתקבל בשמחה.

איכות חומר הגלם המרכזי המרכיב את השרשרת חיונית להבטחת עמידות לשנים רבות. תכשיטים עשויים זהב ילוו אותנו לכל החיים תוך שמירה על מראה מבריק ומרשים. שרשרת חריטה אישית עשויה זהב, כסף או כסף בציפוי זהב שומרת על מראה חדש גם תוך שימוש יומיומי קבוע.

חברת Joulou מציעה תכשיטי חריטה מעוצבים, אלגנטיים, קלאסיים ומיוחדים. כל תכשיט מטופל באופן אישי תוך עבודה מקצועית עם זהב וכסף. החריטה מתבצעת בטכניקה ממוחשבת חדישה המבטיחה אחידות ודיוק. אם אתם מחפשים שרשרת חריטה אישית מיוחדת ומעודנת היכנסו לאתר Joulou תתרשמו מהקולקציה החדשה

בחיים לא תתקעו ללא מתנה מקסימה לאמא - לחצו כאן

SHOP NOW